- LOGITECH

| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 100 – 25 600 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | 13 programmable controls |
| Подсветка | 8-zone RGB lighting |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 79 x 131 x 41 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 89 g |
| Приложение | за забавление и игри |
Logitech G502 X е невероятна гейминг мишка, която ви помага да разгромите опонентите си на виртуалното бойно поле.
Тя разполага с най-иновативните гейминг функционалности, включително първите по рода си LIGHTFORCE хибридни оптично-механични суичове.Тази мишка ви гарантира невероятна бързина и надеждност, а ултра лекото й тегло от 89 грама ви гарантира оптимален комфорт, дори при продължителна употреба.Най-модерният гейминг сензор на Logitech ви осигурява оптимална точност с нулево забавяне и накъсване.С проследяване на едно ново ниво и умната си консумация на енергия, HERO 25K ви осигурява ненадмината производителност, енергийна ефикасност и прецизност.Подобреният дизайн на бутона за смяна на DPI ви помага да изберете правилната му конфигурация според личните си предпочитания и захвата си.ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ С ЛИНИЯТА G502 X
![]()
ИКОНА. ПРЕОТКРИТА.
G502 X е най-новото допълнение към легендарната линия G502. Преработена и преоткрита с най-иновативните технологии за игри, включително нашите първи по рода си хибридни оптико-механични превключватели LIGHTFORCE. Сега невероятната скорост и надеждност, както и прецизното задействане, са едно.
ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛИ LIGHTFORCE
Революционните хибридни оптично-механични превключватели постигат по-високи нива на скорост и надеждност чрез оптично задействане. Докато механичното задействане поддържа ясната, тактилна обратна връзка, която играчите изискват.


СЕНЗОР HERO 25K
Нашият най-усъвършенстван сензор за игри постига субмикронна точност с нулево изглаждане, филтриране и ускорение. С превъзходно проследяване и интелигентна консумация на енергия, HERO 25K осигурява ненадмината производителност, енергийна ефективност и прецизност.
РЕГУЛИРУЕМ БУТОН ЗА ПРОМЯНА НА DPI
Ние преработихме бутона DPI-Shift, така че да можете да изберете правилната конфигурация за вашия захват и стил. Извадете и обърнете, за да го доближите до палеца си, или го сменете с включения празен капак.


НАМАЛЕНО ТЕГЛО
Емблематичният дизайн G502 отговаря на впечатляващото намаление на теглото до 89 грама благодарение на тънкостенния екзоскелет за минимален материал и максимална твърдост, олекотено колело за превъртане и др.
СКРОЛ КОЛЕЛЦЕ С ДВА РЕЖИМА
Завъртете олекотеното колело свободно в свръхбърз режим. Превключете с едно щракване към режим на захващане за прецизно превъртане. Наклонете наляво и надясно за две допълнителни, напълно програмируеми контроли.

НАПРАВИ СВОЯ ИЗБОР
Мишките G502 X са първите от фамилията G502, които се предлагат в два цвята: черно и бяло. Изберете своя.
Primary Specifications
- 89 grams
- 5 onboard memory profiles. Two profiles by default, five by using Logitech G HUB Software available for download at logitechg.com/ghub
- Low-friction PTFE feet
PHYSICAL SPECIFICATIONS
- Weight: 89 g
- Height: 131.4 mm
- Width: 41.1 mm
- Depth: 79.2 mm
Technical Specifications
TRACKING
- Sensor: HERO 25K
- Resolution: 100 – 25,600 dpi
- Max. acceleration: >40G2
- Max. speed: >400 IPS2. Tested on Logitech G240 Gaming Mouse Pad
- Zero smoothing/acceleration/filtering
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Подкатегория | Gaming products |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Cable |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | USB |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Резолюция, dpi | 25600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 13 |
| Брой бутони | 13 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Подсветка | Да |
| Подсветка | Да |
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Приложение | за забавление и игри |
| Приложение | за забавление и игри |
| Подкатегория | Gaming products |
| Тегло | 0.21кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 25600 DPI |
| Брой бутони (count) | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 89 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 60 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.21кг |
Logitech G502 X Black - Жична игрална мишка с хибридни превключватели LIGHTFORCE
Открийте следващата еволюция на емблематичната серия G502. Logitech G502 X разполага с революционните хибридни оптико-механични превключватели LIGHTFORCE, осигуряващи светкавично задействане с ясна и задоволителна тактилна обратна връзка. В комбинация със сензора HERO 25K за прецизно проследяване на пикселно ниво, тази мишка е създадена за конкурентни геймъри, които изискват едновременно скорост и точност.
Ключови Предимства
- Хибридни превключватели LIGHTFORCE — Оптично задействане за скорост и надеждност, с механично усещане за тактилно удовлетворение.
- Сензор HERO 25K — Проследяване с суб-микронна точност до 25 600 DPI, без изглаждане, филтриране или ускорение.
- Ултралек дизайн — Само 89 грама, G502 X предлага по-бързи и по-пъргави движения без компромис с издръжливостта.
- Персонализируемо RGB осветление — Настройте своята конфигурация с LIGHTSYNC RGB в 16,8 милиона цвята, синхронизирани с игрите ви.
- PTFE крачета — Големи крачета без добавки осигуряват гладко и безпроблемно плъзгане по всяка повърхност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB-A) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 25600 DPI |
| Брой бутони | 11 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 89 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Logitech G502 X Жична игрална мишка
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










